Kształt paznokcia co mówi o stanie zdrowia

Manicure u pani to jednakże szczegół, natomiast gdy trafnie sie zadba o ten element to umie przyciagać uwagę i oznaczać o jej charakterze. Dlatego tak niesłychanie popularne jest chodzenie na manicure i pedicure, ale w współczesnych czasach jest dozwolone tak go ukształtować aby utrzymywał się na dłoni przez parę tygodni.
Wielką sławą cieszą się manicure hybrydowe. Jest to najlepsze rozwiązanie dla dziewczyn które pragną aby ich ręce wyglądały poprawnie cały okres i równocześnie nie traciły czasu nad ciągłym malowaniem paznokci. Modna hybryda polega na umieszczaniu profesjonalnego lakieru który utwardza się lampą UV aby ponieść mu twardość i solidność. Procedura rozpoczyna się od nadania postaci pierwotnej płytce specjalną frezarką lub pilniczkiem. Tak uformowane wszystkie paznokcie później matowi się, tz. ściera dokładnie górną warstwę aby lakier dokładnie przylepił się. Przygotowuje się dodatkowo skórki wskutek ich wycięcie lub odsunięcie. Na tak przyrządzonej bazie wolno zacząć nanoszenie lakierów które za każdym razem usztywnia się lampą UV. Możliwości kolorów jest paleta a dochodzą to tego licznego typu zdobienia, wzroki, naklejki lub ozdoby w postaci cyrkonii. Więc wolno określić to stylizacją paznokci z tego powodu że niekiedy taki manicure wygląda jak produkcja realnej artystki, której wynikiem są fajnie przyozdobione dłonie. W ten sposób możemy umożliwić sobie kapitalny manicure przez ok 3 tygodnie, po tym czasie należałoby go uzupełnić. Hybrydy dedykowane są dla wszystkich kobiet bez względu na wykonywaną pracę ze względu na fakt że są bardzo pewne i odporne, nie ulegną rozpadnięciu w pracy fizycznej.
Jeżeli ktokolwiek jest rozczarowany z wielkości swoich paznokci to polecamy dla niego przedłużanie żelowe. To alternatywna technika od poprzedniej, tutaj jesteśmy w stanie pozwolić sobie na nadanie jakiejkolwiek długości i formy. Tak wykonany manicure jest już wyjątkowo „spektakularny”, wyrazisty i nadaje ponadto w wyższym stopniu gustownego wyglądu kobiecie. Jednak ręce z długimi paznokcmi nie pasują do każdego sposobu pracy. Długość ich może się okazać niepraktyczna przy niektórych zawodach np. pielęgniarka. I tutaj również mamy do czynienia z nakładaniem lakierów utwardzanych światłem UV, odwrotnie przedtem naturalną płytkę piłujemy do minimalnej długości i nakładamy specjalny tips który stanowi bazę dla przyszłego paznokcia, kreujemy mu kształt i długość. Poza tym pielęgnujemy skórki.
Powinno się również wtrącić o manicure japońskim który jest ratunkiem dla zrujnowanych paznokci. Każdy kto przez dłuższy czas wykonuje hybrydę lub żel wie że po jakimś czasie paznokcie stają się zdecydowanie osłabione, łamliwe i matowe. W takim wypadku powinno się dać odpocząć paznokciom i zacząć wykonywać manicure japoński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *