Stylizacje paznokci nowości w 2019

Manicure u pani to jednakże szczegół, aczkolwiek gdy należycie sie zadba o ten czynnik to może przyciagać uwagę i być wyrazem o jej stylu. Dlatego tak wysoce popularne jest tworzenie manicure i pedicure, ale w dzisiejszych czasach jest dozwolone tak go zbudować aby utrzymywał się na paznokciach przez kilka tygodni.
Wielką renomą cieszą się manicure hybrydowe. Jest to świetne rozwiązanie dla dziewczyn które pragną aby ich ręce wyglądały porządnie cały czas i jedocześnie nie traciły czasu nad regularnym zdobieniem paznokci. Znana hybryda łączy się na nałożeniu nietypowego lakieru który wzmacnia się lampą UV by przekazawać mu twardość i odporność. Zabieg inicjuje się od nadania wyglądu naturalnej płytce wyspecjalizowaną frezarką lub pilniczkiem. Tak stworzone wszystkie paznokcie potem matowi się, tz. ściera mało górną warstwę aby lakier dogłębnie przylegał. Opracowuje się jednoczesnie skórki na skutek ich wycięcie lub odsunięcie. Na tak sporządzonej bazie wolno przystąpić nanoszenie lakierów które zawsze wzmacnia się lampą UV. Rodzai barw jest masa a dochodzą to tego różnego typu ozdoby, wzroki, naklejki lub ozdoby w postaci cyrkonii. Z tego powodu można nazwać to stylizacją paznokci dlatego że nieraz taki manicure prezentuje się jak praca faktycznej artystki, której wynikiem są przebojowo przyozdobione ręce. W ten sposób możemy zagwarantować sobie okazały manicure przez ok 3-4 tygodnie, po tym czasie należy go ponowić. Hybrydy polecane są dla ogółu pań bez względu na praktykowaną pracę albowiem są niesłychanie trwałe i odporne, nie ulegną zniszczeniu w pracy fizycznej.
Kiedy ktokolwiek jest niezadowolony z wielkości swoich paznokci to dedykujemy dla niego przedłużanie żelowe. To alternatywna technika od poprzedniej, tutaj wolno nam zezwolić sobie na nadanie jakiejkolwiek wielkości i wersji. Tak zrealizowany manicure jest najbardziej „spektakularny”, wyrazisty i nadaje prawdopodobnie w wyższym stopniu gustownego wyglądu kobiecie. Natomiast paznokcie z długimi paznokciami nie pasują do każdego rodzaju pracy. Długość ich może się okazać niewygodna przy innych zawodach np. pielęgniarka. Tu również mamy do czynienia z nałożeniem lakierów wzmacnianych światłem UV, przeciwnie przedtem naturalną płytkę piłujemy do minimalnej długości i przyklejamy specjalny tips który tworzy bazę dla przyszłego paznokcia, tworzymy mu kształt i długość. Również pielęgnujemy skórki.
Powinno się również dopowiedzieć o manicure japońskim który jest ratunkiem dla zniszczonych paznokci. Każdy który przez dłuższy czas robi hybrydę lub żel wie że po jakimś cyklu paznokcie stają się wyraźnie słabe, łamliwe i matowe. W takim wypadku musi się dać odprężyć się paznokciom i począć wykonywać manicure japoński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *